DF22L-3S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 12,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22L-3S-7.92C(28) Hirose
    DF22L-3S-7.92C(28) Hirose
    DF22L-3S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22L-3S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 3POS 7.92MM RED. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM