DF62A-2S-2.2C(11) Hirose
  • More about DF62A-2S-2.2C(11) Hirose
    DF62A-2S-2.2C(11) Hirose
    DF62A-2S-2.2C(11) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF62A-2S-2.2C(11) is described as CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN