H2BXT-10112-S8 Hirose
  • More about H2BXT-10112-S8 Hirose
    H2BXT-10112-S8 Hirose
    H2BXT-10112-S8 is manufactured by Hirose and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. H2BXT-10112-S8 is described as JUMPER-H1500TR/A3048S/X 12". Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Hirose
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"