HIF3BA-10D-2.54C Hirose
  • Available: 4,226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HIF3BA-10D-2.54C Hirose
    HIF3BA-10D-2.54C Hirose
    HIF3BA-10D-2.54C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. HIF3BA-10D-2.54C is described as CONN HOUSING 10POS 2.54MM DUAL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK