NX60TA-32SAA3-SP Hirose
  • More about NX60TA-32SAA3-SP Hirose
    NX60TA-32SAA3-SP Hirose
    NX60TA-32SAA3-SP is manufactured by Hirose and is categorized in the Pluggable Connectors category. NX60TA-32SAA3-SP is described as CONN RECEPT 32POS 0.3MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE