ST40X-18S-CV(81) Hirose
  • More about ST40X-18S-CV(81) Hirose
    ST40X-18S-CV(81) Hirose
    ST40X-18S-CV(81) is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. ST40X-18S-CV(81) is described as CONN PLUG 18POS SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"