HSCDANN015PAAA5 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: HSCDANN015PAAA5
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor; Pressure; absolute; 0 psi to 15psi; 5.0 Vdc; dry gases only
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about HSCDANN015PAAA5 Honeywell Sensing & Control
    HSCDANN015PAAA5 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. HSCDANN015PAAA5 is described as Sensor; Pressure; absolute; 0 psi to 15psi; 5.0 Vdc; dry gases only. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE