PX2AF1XX500PSCHX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2AF1XX500PSCHX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure Transducer, 45deg Flare, 500psi, Absolute, Sealed Gage, 4-20mA
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2AF1XX500PSCHX Honeywell Sensing & Control
    PX2AF1XX500PSCHX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2AF1XX500PSCHX is described as Sensor, Pressure Transducer, 45deg Flare, 500psi, Absolute, Sealed Gage, 4-20mA. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM