PX3AN2BS100PAAAX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX3AN2BS100PAAAX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Pressure Sensor, Brass 1/8-27 NPT, Silicone o-ring media seal, Absolute, 100 PSI
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX3AN2BS100PAAAX Honeywell Sensing & Control
    PX3AN2BS100PAAAX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX3AN2BS100PAAAX is described as Pressure Sensor, Brass 1/8-27 NPT, Silicone o-ring media seal, Absolute, 100 PSI. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A