6116SA20SOG IDT
  • Part Number: 6116SA20SOG
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC SRAM 16KBIT 20NS 24SOIC
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA