KPSE00F12-10SW ITT Cannon
  • Available: 1,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPSE00F12-10SW ITT Cannon
    KPSE00F12-10SW ITT Cannon
    KPSE00F12-10SW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPSE00F12-10SW is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN