KPT02A16-26S ITT Cannon
  • Available: 4,770
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02A16-26S ITT Cannon
    KPT02A16-26S ITT Cannon
    KPT02A16-26S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02A16-26S is described as CONN RCPT 26POS W/SKT BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK