MS3101R24-28P ITT Cannon
  • Available: 44
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS3101R24-28P ITT Cannon
    MS3101R24-28P ITT Cannon
    MS3101R24-28P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. MS3101R24-28P is described as CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE