HVL900-14IO1 IXYS
  • Part Number: HVL900-14IO1
  • Manufacturer Name: IXYS
  • Description: IC CTLR AC 900A 1400V HVL
  • Category: SCR Modules
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK