VBO72-18NO7 IXYS
  • Available: 56
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBO72-18NO7 IXYS
    VBO72-18NO7 IXYS
    VBO72-18NO7 is manufactured by IXYS and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. VBO72-18NO7 is described as DIODE BRIDGE 1800V 72A PWS-D. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP