IS82C59A-12Z Intersil
  • More about IS82C59A-12Z Intersil
    IS82C59A-12Z Intersil
    IS82C59A-12Z is manufactured by Intersil and is categorized in the Specialized Interface category. IS82C59A-12Z is described as IC CTRLR INTERRPT 12.5MHZ 28PLCC. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Intersil
    ---> Specialized Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Specialized Interface
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD