X1226V8IT1 Intersil
  • Part Number: X1226V8IT1
  • Manufacturer Name: Intersil
  • Description: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
  • Category: Real-Time Clocks
  • Status:
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM