CN10-CA300-RPL-15DV-E JAE
  • Part Number: CN10-CA300-RPL-15DV-E
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CBL ASSY SMB MINI TO CABLE 300MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CN10-CA300-RPL-15DV-E JAE
    CN10-CA300-RPL-15DV-E JAE
    CN10-CA300-RPL-15DV-E is manufactured by JAE and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CN10-CA300-RPL-15DV-E is described as CBL ASSY SMB MINI TO CABLE 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT