FI-JW40S-VF16-R100 JAE
  • More about FI-JW40S-VF16-R100 JAE
    FI-JW40S-VF16-R100 JAE
    FI-JW40S-VF16-R100 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-JW40S-VF16-R100 is described as CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 40POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM