BF3100-UV1 JKL Comp
  • More about BF3100-UV1 JKL Comp
    BF3100-UV1 JKL Comp
    BF3100-UV1 is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF3100-UV1 is described as LAMP UV 675V 3.0MM X 100MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by JKL Comp
    ---> Cold Cathode Fluorescent UV Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Cold Cathode Fluorescent UV Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM