BF3240-24B JKL Comp
  • More about BF3240-24B JKL Comp
    BF3240-24B JKL Comp
    BF3240-24B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF3240-24B is described as LAMP CCFL 1150V 3.0MM X 240MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.