BF3380-24B JKL Comp
  • More about BF3380-24B JKL Comp
    BF3380-24B JKL Comp
    BF3380-24B is manufactured by JKL Comp and is categorized in the Cold Cathode Fluorescent UV Lamps category. BF3380-24B is described as LAMP CCFL 1975V 3.0MM X 380MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.