L-05B10NJV6T Johanson Technology
  • More about L-05B10NJV6T Johanson Technology
    L-05B10NJV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-05B10NJV6T is described as FIXED IND 10NH 250MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.