L-05B15NJV6T Johanson Technology
  • More about L-05B15NJV6T Johanson Technology
    L-05B15NJV6T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-05B15NJV6T is described as FIXED IND 15NH 250MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.