L-07C11NJV4T Johanson Technology
  • More about L-07C11NJV4T Johanson Technology
    L-07C11NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C11NJV4T is described as FIXED IND 11NH 250MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM