L-07C39NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07C39NKV4T Johanson Technology
    L-07C39NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C39NKV4T is described as FIXED IND 39NH 150MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM