L-07C47NJV4T Johanson Technology
  • More about L-07C47NJV4T Johanson Technology
    L-07C47NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C47NJV4T is described as FIXED IND 47NH 150MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.