L-07C47NKV4T Johanson Technology
  • More about L-07C47NKV4T Johanson Technology
    L-07C47NKV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07C47NKV4T is described as FIXED IND 47NH 150MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"