L-07W23NGV4T Johanson Technology
  • More about L-07W23NGV4T Johanson Technology
    L-07W23NGV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W23NGV4T is described as FIXED IND 23NH 400MA 214 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM