L-07W56NJV4T Johanson Technology
  • More about L-07W56NJV4T Johanson Technology
    L-07W56NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-07W56NJV4T is described as FIXED IND 56NH 100MA 970 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM