L-14C33NJV4T Johanson Technology
  • More about L-14C33NJV4T Johanson Technology
    L-14C33NJV4T is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14C33NJV4T is described as FIXED IND 33NH 300MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.