L-14W11NKV4E Johanson Technology
  • More about L-14W11NKV4E Johanson Technology
    L-14W11NKV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14W11NKV4E is described as FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.