L-14W16NGV4E Johanson Technology
  • More about L-14W16NGV4E Johanson Technology
    L-14W16NGV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14W16NGV4E is described as FIXED IND 16NH 700MA 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.