L-14W72NKV4E Johanson Technology
  • More about L-14W72NKV4E Johanson Technology
    L-14W72NKV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-14W72NKV4E is described as FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F