L-15W23NGV4E Johanson Technology
  • More about L-15W23NGV4E Johanson Technology
    L-15W23NGV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W23NGV4E is described as FIXED IND 23NH 600MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED