L-15W24NKV4E Johanson Technology
  • More about L-15W24NKV4E Johanson Technology
    L-15W24NKV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W24NKV4E is described as FIXED IND 24NH 600MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE