L-15W39NJV4E Johanson Technology
  • More about L-15W39NJV4E Johanson Technology
    L-15W39NJV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W39NJV4E is described as FIXED IND 39NH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.