L-15W43NGV4E Johanson Technology
  • More about L-15W43NGV4E Johanson Technology
    L-15W43NGV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W43NGV4E is described as FIXED IND 43NH 500MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM