L-15W82NJV4E Johanson Technology
  • More about L-15W82NJV4E Johanson Technology
    L-15W82NJV4E is manufactured by Johanson Technology and is categorized in the Fixed Inductors category. L-15W82NJV4E is described as FIXED IND 82NH 500MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK