ACR05B103KGS KEMET
  • Part Number: ACR05B103KGS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 44
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V