C330C683K2R5TA KEMET
  • Part Number: C330C683K2R5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.068UF 200V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 587
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE