CK06BX334K KEMET
  • Part Number: CK06BX334K
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.33UF 50V 10% RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,060
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"