T322A155K020AS KEMET
  • Part Number: T322A155K020AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1.5UF 20V 10% AXIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 113
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"