T499A155K020ATE8K0 KEMET
  • Part Number: T499A155K020ATE8K0
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1.5UF 20V 10% 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,193
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK