SC39-11EWA Kingbright
  • Available: 1,492
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SC39-11EWA Kingbright
    SC39-11EWA Kingbright
    SC39-11EWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. SC39-11EWA is described as DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.39". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD