D220-7-INS Klein Tools
  • Part Number: D220-7-INS
  • Manufacturer Name: Klein Tools
  • Description: CUTTER SIDE TAPERED BEVEL 7.88
  • Category: Cutters
  • Status:
  • More about D220-7-INS Klein Tools
    D220-7-INS Klein Tools
    D220-7-INS is manufactured by Klein Tools and is categorized in the Cutters category. D220-7-INS is described as CUTTER SIDE TAPERED BEVEL 7.88". Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Klein Tools
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK