A10238-08 LAIRD TECH
  • More about A10238-08 LAIRD TECH
    A10238-08 LAIRD TECH
    A10238-08 is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the Thermal Sheets category. A10238-08 is described as TPUTTY 502 FG2 090 18" X 18". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD