GD24-19P-NM LAIRD TECH
  • Part Number: GD24-19P-NM
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT GRID 19DBI 2.4GHZ 30 N MALE
  • Category: RF Antennas
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH