CM3421Y600R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CM3421Y600R-10 Laird-Signal Integrity
    CM3421Y600R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM3421Y600R-10 is described as CMC 15A 2LN 60 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"