CM3440Z171R-00 Laird-Signal Integrity
  • More about CM3440Z171R-00 Laird-Signal Integrity
    CM3440Z171R-00 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM3440Z171R-00 is described as CMC 20A 2LN 170 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A